ЛАПІКУРИ Валерій і Наталя – В Багдаді все спокійно
Не «білочка». … Старий стояв осторонь і курив свій незмінний «Біломор», струшуючи за партизанською звичкою гарячий попіл у власну долоню. … Вдень «Золотий півник», увечері – « … Бо улюблена кав’ярня київських болільників «Золотий півник» вже відкрилась, але попри назву кави тут ніколи не варили. … Як там у «Білому сонці»?