МИРНИЙ Панас – Хіба ревуть воли, як ясла повні
Що се воно за знак? … Що за знак… з ума не сходить моя дівчина: так перед очима і вертиться… Що за нечиста мати? … «Поганий знак!» – … Знакомих величав на ймення; незнакомих прямо запитував: «А чого?» Дійшов і до Чіпки: – … Що це воно за знак. … – У п’ятницю на ніч завжди буває… А це щось за знак – учора не було.