Тарас Григорович Шевченко – КОБЗАР
Поділюся Моїми сльозами… Та не з братом, не з сестрою З німими стінами На чужині… А поки що – До корчми вернуся, Що там робиться. … грай, псявіро!” Аж корчма трясеться – Краков’яка оддирають, Вальса та мазура. … Корчма тліє з стодолою, А Лейби немає. … І, звичайне, Коло корчми стали – Дати коням одпочити, Та й дружки пристали Співаючи.