С.РОБІТНИЦЬКИЙ – Спогади та роздуми
Коли я вже зміг покинути ліжко, звернувся у Клевані до знайомого лікаря Худошина. … А тепер засвітило ясне сталінське сонце і я стала совєцкою людиною… … Холод і голод багатьох поклали у ліжко. … Я знову сів на ліжко і чекаю, що буде далі. … Майор Сирота був принциповою людиною. … Тяжко мені говорити з малограмотною людиною!