Skip to content …жалібну ревну молитву: «Задля палати, що лежить пустою, задля зруйнованої святині, задля повалених мурів, задля нашої величі і слави, яка пропала, задля наших славних мужів, що тут загинули, задля дорогоцінних каменів, що тут згоріли, через священників, що прогрішилися, через наших королів, що святинею погордили – ось тут сидимо і гірко…