Результати пошуку слова: Невже
ВЛАДКО Володимир – Нащадки скіфів
Невже ж це й усе? … В Артема перехопило подих: невже? … Невже він і досі сердиться, такий дурний?.. … Невже?.. … Невже на неї так уплинуло те, що вони йдуть за вказівками того зниклого пергаменту?.. … Невже так трапиться і цього разу?.. … – Невже не розумієте? … Невже доведеться звідси повернутися, не здійснивши наміру?
НЕСТАЙКО Всеволод Зиновьевич – Тореадори з Васюкiвки
Невже ми залишимось i так i не взнаємо, що робитимуть вони у Києвi?» – … невже ми не побачимо метро через них? … – Невже роздiлилися, щоб важче було стежити? … Невже в Києвi така тюрма? … Невже це на тому свiтi дзюркотить i булькає? … Я глянув на нього i подумав: «Невже оцего шпигун? … «Невже це в мене сили нема крикнути?» –
КУПЕР Джеймс Фенимор – Звіробій
Невже ти й разу не піймав на гарячому якогось лобуряку, що крав у тебе хутра чи дичину з капканів, і не порахувався з ним власноручно, аби звільнити суддів од мороки, а винуватця од судових витрат? … – Невже ти здатен, Непосидо, вчинити зле її обранцеві тільки тому, що він більше припав їй до вподоби?
МИРНИЙ Панас – Повiя
Така мати стара, зiсохла, немощна… Невже й вона доживе до такого? … "Та невже той Федiр так убивається за мною? … Та невже ж вона не збереться? … – Невже ти нiколи не спiвала? … Невже Йосипенковi? … – Уже ж поб'юся, покрiплюся того пiвроку… А там знову заживу З нею… Знову… Може, знайдеться хто… Невже вона така безталанна?..
МАЛИК Володимир Кирилович – Чорний вершник
Невже погнали у неволю? … Невже їм судилася така ж. … В Арсена упало серце: невже нікого з близьких друзів не застане в Січі? … Невже всі розбрелися по теплих, ситих закутках? … Невже Січ пропустить нагоду трохи пошарпати татарські чамбули, що, прикриваючись іменем Юрася Хмельниченка, гуляють по Правобережжю, як у себе дома?
ЧОРНОГУЗ Олег – Претенденти на папаху
Невже і у вас інколи так рясно буяє фантазія? … Прошу пардону, Грак, але у мене до вас ще одне питання: невже з Одеси до Києва будете вести пішки? … – Невже про отаких жіночок, що позують журнальним фотографам? … Киньте промінь світла на своє минуле… Невже сільгоспакадемія дає такі багатогранні знання життєвого досвіду?