КОСТЕНКО Ліна – Берестечко
Немає війська. … Я по залогах – а залог немає. … Напарила любистку, ще й чари немудрячі То випере сорочку, то їсти дасть і пить Їй стільки літ, що вже немає здачі. … Мій джура спить, і десь немає відьми. … На це немає ради. … МОСКВІ НЕМАЄ ДІЛА. … …НЕМАЄ ВЛАДИ – І НЕМА ТУРБОТ. … Чому у нас немає ще Горація?