МИРНИЙ Панас – Лихо давнє й сьогочасне Posted on by / 0 Comment За одробіток позабирали б,- одказала Марина.
МИРНИЙ Панас – Хіба ревуть воли, як ясла повні Posted on by / 0 Comment Другий жид, то таки насправжки жидюга, а Оврам, я тобі скажу, добрий чоловік, хоч і жид… Нічого бога гнівити: він тобі й запоможе, коли там подушне, нужда яка… Звісно, своє візьме – не грошима, так роботою… І тепер у його на пивниці трохи не всі – за одробіток… Добрий жид.