Ясла чи ясли як правильно? Іменник вживається тільки у множині, тому не відноситься до жодної відміни, неможливо визначити і рід іменника. … При відмінюванні такі іменники мають чотири типи. … Ясла відносяться до третього типу, що відмінюються, як іменники другої відміни середнього роду.
Беззахисний чи бесзахисний як правильно? Беззахисною називають істоту, яка не має захисту, тобто незахищена. … Якщо ти беззахисний та потребуєш допомоги – звернись до відділу соціальної служби населення.
По суті чи посуті як правильно? В даній сполуці іменник відіграє значущу роль та зберігає свою граматичну форму, тому такі прислівники пишуться окремо. … Але ж ти що, по суті, і не приступав до виконання домашнього завдання?
Абиякого чи аби якого як правильно? Вибір варіанту залежить від того, якими частинами мови вони виступають у реченні. … Аби якого б чорта ти тут був, сусід, невже тебе гукали ми?
Ілля в кличному відмінку як правильно? Кличний або звертальний відмінок іменників використовується в тому разі, коли ми напряму звертаємося до особи. … О, Ілле, мій рідненький синочок, ти єдина рідна людина для мене.
В день чи вдень як правильно? В день, коли ти повернулась до мене, я відчув радість та спокій. … утворений сполученням прислівника з іменником, тому пишеться разом.
Абикуди чи аби куди як правильно? Маємо писати слова разом або окремо в залежності від того, яку змістовну та морфологічну функцію виконують вони в реченні. … Аби куди тепер ти підеш, всі давно сплять.
Внутрішньо системний чи внутрішньосистемний як правильно? В підтвердження правильності написання слова наведемо той факт, що перша частина слова утворена від прислівника (внутрішньо), а друга від прикметника (системний). … На засіданні був проведений внутрішньосистемний розгляд подій за останній тиждень.
Духмяний чи духм’яний як правильно? Слово пишеться без апострофу, бо належить до тих слів, що мають перед губним приголосним – ( … Крім того голосна (я) позначає один звук (а) та пом’якшує губний (м).
Незважаючи чи не зважаючи як правильно? Не зважаючи – окреме написання вживається тоді, коли говоримо про дію, пов'язану з тим, що на когось або на щось не звертають увагу.