Остап Вишня – Мисливські усмішки
Заєць – беркиць! … Стопка береться для того, щоб було чим вихлюпувати воду з човна, коли човен тече… … Я – на бекасика люблю, бекасик – пташка сумирнепька, – … Ми й у коморi, i в хлiвi, i в свининцi, i пiд свининцем – нема! … – а передо мною, ну, не далi, як до комори, стоять двi й дивляться на мене.