Записки українського самашедшого – Костенко Ліна
Бо фронт це фронт, це треба боротися. … То ви ж як взялися боротись, то вже боріться, панове. … Для нього це точка зору, констатація стану речей, а для мене це те чудовисько, та невидима для світу субстанція, яка мене замучила, з якою я мушу боротися, і цілком можливо, що збоку це виглядає божевіллям.