МИРНИЙ Панас – Хіба ревуть воли, як ясла повні
Він страшний задля злого, а для доброго – й він добрий. … я буду добрий, бабусю…» Замовк Чіпка – дух притаїв: думає про Ілію страшного, про бога доброго… Трохи згодом питає баби: – … Ні бог, ні люди не страшні йому… Бог страшний злому, а Чіпка дума, що він добрий, а лихі люди його дратують… Ось йому минуло дванадцять літ.