Остап ВИШНЯ – Самостійна дірка – Усмішки, фейлетони
– А, може, як-небудь можна? … Не можна, бо хоч як, то не можна! … А то можна взяти ще верстви на півтори за Гімалаї. … З таким військом можна не тільки свою самостійну дірку оборонити, а й чужу повоювати, тобто збільшити державну територію. … Їй-богу, ні про яку Україну ми не думаємо, а без цього не можна, бо оті «у» нам дуже по душі!