Загребельний Павло Архипович – З погляду вічності
Екзотичного тут нема нічого. … Нема нічого недоречнішого на світі, ніж пояснювати власну мовчанку. … Я не казав нічого. … Ніхто нічого не питав. … Стіннівка була в цеху, куди мене послано,- то й там навіть нічого про мене ніхто не писав. … І вже нічого не чув і не бачив. … – бабуся нічого не розуміла.