Skip to content Пауза говорила, що зимою не можна, працювати на промивцi, що на зиму треба багато їжi й одежi, що прийшло, нарештi, те, яке мусило прийти, хоч i чекалося його з жахом. …
у нас немає виходу iншого, як повернутися до приїску “Веселий”, переждати зиму, прийти на весну з усiм потрiбним.