Улас Самчук – Марія
Здається, що це янгол злетів з небес, сів у нього за столом і виспівує тужливу, але чарівну пісню. … Сів і їсть кусень сухого хліба. … Сів коло столу… Думав, думав і думав… Прикро і боляче. … Скінчилася сівба, і Корній приступив до цегельні. … А тут весна йде, сівба… — … Корній сів і собі коло старої.