МАЛИК Володимир Кирилович – Чорний вершник
– Ви давно були на тому боці? … Колись же однак треба вмирати! … своє справжнє прізвище давно забув і ніколи про нього не згадував. … Я давно підозрював, що то нещира, підступна, підла людина!.. … Який я багач – одна слава залишилась… Було колись, та все спливло за водою та за лихими людьми… Відпусти, пане гетьман!