Skip to content I плаче, i радiє, i розпитує, i частує: "Може, тобi того з'їсти? …
Солодко з'їсти, п'яно спити, хороше походити, – …
я не хочу їсти. …
Як зварить панам їсти, сам пообiдає, то ляже на лавi та все свище, та свище, та свище, та раптом як спiвоне!