Іван Кривуцький – За полярним колом
За рахунок наших харчів жило все начальство. … Все–таки радянська людина, а не якийсь там "нєрускій", як називали всіх не з території Союзу до 1939 року. … А якщо б я десь спіткнувся, спричинив аварію, пошкодив собі здоров'я, тоді пропало би все життя. … Але все–таки "заложив" нас кумові Щербакову. … – Запам'ятай, Вано, на все життя: грузин з поля бою не відступає.