ХЕМІНГУЕЙ Ернест – Сніги Кіліманджаро
Не треба більше сваритися. … – Тебе обходить бозна-скільки такого, до чого мені байдужісінько. … Краще не треба. … Коли вже тобі треба було пополювати, ми могли б поїхати до Угорщини, там було б набагато зручніше. … Скільки ж це зим він прожив у Форарльберзі та Арльберзі? … Я вже й так скільки разів у житті знемагала.