Skip to content Я покличу, Або в війта сам позичу,- Чи волиш все їсти й так?.. …
Або ляжем головами, Або Льва зав'яжем, в міх!» Батько мій і Кіт Мурлика, Вовк, Бурмило і велика Їх рідня – усі зійшлись І на бунт, на чорну зраду, Братобійчу, люту зваду Всі врочисто сприсяглись. …
Чи я паломник, абощо?