Skip to content * Радуйся, бо знаемо, чого ти бажаеш, Радуйся, бо спiльником Тарнавського маеш, Радуйся ж, ну радуйся, бо маеш «верховнiсть». …
Чому менi нудно, я оповiдати не буду, бо це нiкого, крiм декого, не торкаеться. — Цілує палко, а Корній пручається, повертає неголеною бородою і зніяковіло муркоче: «Ну, ну, ну, Маріє… Нічого не сталося… Буде, досить…» Але Корній переживав не менше вдоволення, як і вона. …
Ну, ну, старуха, з Богом своїм.