Ольга Кобилянська – Через кладку
і поворот додому. … За якийсь час, це було коло шостої вечором, вибиралися до повороту. … Та знай, читачу, перший час по повороті був для мене, як не раз уже з тої нагоди, цікавий.Праця на моїм столі в бюро цікавила мене… І се і те в нашій громаді займало, давало до думання, деякий знайомий задержав на часок собою.